Haber & Duyuru

Seslendirme, Sunucu, Model

Alanlarında Uzman Sunucu, Model, Seslendirme ve Oyuncu Ekibimizle Projelerinize Değer Katıyoruz.

Berk Medya markası olan Berk Cast Ajans ile dizi, film, reklam gibi tüm projelerinizin sunucu, model, oyuncu ve seslendirme hizmetini profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz. Eğitim, tanıtım, reklam gibi projeleriniz için bay, bayan sunucularımız ile seslendirme hizmetleri sunuyoruz. Talebiniz halinde stüdyolarımızda veya istediğiniz mekanda çekim, montaj, kurgu, animasyon hizmetlerini de sağlıyoruz.

Reklam seslendirme sanatçıları genel olarak TRT seslendirme sanatçılarından oluşur. Ankara reklam ajansları arasında önemli bir yere sahip olan Berk Medya’nın seslendirme sanatçılarının çoğu TRT kökenlidir. Seslendirme ajansları arasında önemli bir yere sahip olan Berk Medya, reklam seslendirme gibi seslendirme hizmetlerini kendi stüdyolarında, kendi seslendirme kadrosu ile sunuyor. Profesyonel seslendirme hizmeti ancak profesyonel şekilde dizayn edilmiş seslendirme stüdyolarında alanında uzman sesler ile mümkündür. Ayrıca Ankara seslendirme stüdyosu olarak profesyonel stüdyolarımızı siz değerli seslendirmenler için kiralamaktayız. Projelerinizi stüdyolarımızda seslendirmek için gerekli olan stüdyo, ekipman desteği de Berk Medya’da mevcut.

Reklam ve tanıtımlarınızı Ankara model ajansı olarak en etkili biçimde sunabilmek için alanlarında uzman modeller ile çalışıyoruz. Berk Cast Ajans Ankara modellik ajansları arasında önemli bir yere sahiptir. Gerekli eğitimler sonrasında tanıtım faaliyetlerini modelleriyle sürdürüyor.  Modellik ajansı Ankara denildiğinde Ankara fotomodel ajansları arasında en etkili ajans olan Berk Cast, sürekli eğitimlerle üyelerinin gelişimine katkı sağlıyor. Projelerinizi göz alıcı modellerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Related Posts