Haber & Duyuru

Seslendirme Sanatçıları

Profesyonel Seslendirme Sanatçıları ile Seslendirme Stüdyolarımızda, Seslendirme Hizmeti Sunuyoruz. %20 indirim + 6 Taksit Fırsatı

Berk Medya olarak profesyonel seslendirme hizmetini Berk Cast Ajansımız üzerinden sağlıyoruz. Berk Medya profesyonel seslendirme stüdyolarında, alanlarında profesyonel seslendirme sanatçıları seslendirme hizmeti sunuyoruz.  Seslendirme ajansları arasında önemli bir yere sahip olan Berk Medya, daima kaliteli sesler ve kaliteli seslendirme ekipman parkı ve stüdyo ile hizmet sunmaktadır. Kalitenin paradan çok daha önemli olduğu bilinci ile çalışmalarını aralıksız ve etkin biçimde sürdürmektedir.

Santral seslendirme, reklam seslendirme gibi birçok profesyonel seslendirme hizmetini Ankara reklam ajansı olarak sağlıyoruz. Ankara seslendirme stüdyosu denildiğinde akla ilk gelen Berk Medya stüdyolarının ses akustiği tam olarak sağlanmış olup profesyonel seslendirme ekipmanlarımız mevcuttur. Seslendirme hizmetini, genelde TRT seslendirme sanatçıları ile uygun seslendirme ücretleri ile sağlıyoruz. Reklam seslendirme ücretleri projenin ölçeğine ve sesin yetkinliğine göre değişiklik göstermektedir.

Ankara Reklam Ajansları arasında önemli bir yere sahip olan Berk Medya online seslendirme hizmetini Türkiye’nin 81 iline hızlı, etkin ve yetkin olarak sunmaktadır.  Reklam seslendirme sanatçıları ile reklam ajansı hizmetinin yanında özel seslendirme eğitimi ve seslendirme stüdyo kiralama hizmeti de BERK MEDYA’da…

Seslendirme hizmeti genel olarak dublaj ajansları tarafından sağlanmakta iken Berk Medya bünyesinde bulunan dublaj konusunda deneyimli seslendirme ekibiyle çalışmaktadır. Profesyonel reklam seslendirme sanatçıları ile kaliteli hizmet sunan Berk Medya, projelerinize kurumsallık ve çarpıcı bir etki bırakmak için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Related Posts